O marce

Zest to marka założona przez Emilię Ziółek w 2019 roku w Poznaniu. 10 lat tworzenia ubrań na miarę stało się inspiracją do wykreowania labelu napędzanego motywacjami wyjątkowymi w dobie wszechobecnej fast-fashion. Zest opiera się na tradycjach krawiectwa luksusowego, precyzyjnych wykrojach tworzonych ręcznie, tkaninach najwyższej jakości, wieloletniej wiedzy profesjonalnych krawcowych i współpracy lokalnej.


Marka jest wynikiem potrzeby bycia fair wobec planety w różnych aspektach życia. W czasach przerażającego nadmiaru, jedynym słusznym wyborem projektanta staje się oferowanie alternatywy, odpowiedzialnej konsumpcji, promowanie dobrych praktyk - nacisk na trwałość. Ubrania Zest to ponadczasowa inwestycja w duchu sustainability - kupuj mniej - noś latami.


Zest to transparentna mikromanufaktura - aby uniknąć ryzyka nadprodukcji, każdy egzemplarz tworzony jest na zamówienie, można dopasować go do indywidualnych wymiarów klienta. Ważna jest także ekologia źródła pozyskiwanych materiałów - są to głównie deadstocki czyli tkaniny niewykorzystane przy produkcji innych ubrań, a poza tym ekologiczna bawełna, przyjazne środowisku tencel czy lyocell.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.